Menu
Sepetim

Şeker Portakalı Bilgi

Hakkımızda

Kitaba ve eğitime olan tutkumuz sayesinde 2020 yılı itibariyle "bilgi ile üretmek" için çıktığımız bu yolda temel ilkemiz kitapseverleri ve öğrencileri anlayarak üretmektir.
Ürettiğimiz ve paketlediğimiz her kitapta aynı heyecanı yaşayan bir ekibe sahibiz. Genç ekibimiz ile gündemi ve sosyal hayatı an be an takip ederek güncel kalıyoruz ve kitapseverler ile iç içe yaşıyoruz.
Şeker Portakalı ailesi olarak var gücümüz ile bilgi için üreteceğimiz bu yolda tüm kitapseverler için çalışacağız.

Misyon

Kitapseverlerimiz için her kitabı uygun fiyat ile hızlı şekilde transfer etmeyi hedeflerken sektörümüzün en cana yakın lider kitapçı/yayınevi olmak. Bu süreç içerisinde ise kitapseverler ile ülkemizin kültürel ve sosyal olarak gelişimine destek vermek.

Vizyon

Kitapseverler ile güven bağı oluşturarak ürünleri hızlı bir şekilde kitapseverlerimize ulaştırmak ve sektörün lider markası olmak.


"Değerlerimiz"

  • Kitapseverlerimizin memnuniyeti için kolay ve uygun bir şekilde kitaplara erişebileceği bir platform kurarak mutlu kitapseverler için çalışıyoruz.
  • Ülkemize kitap sevgisini ve bilgisini aşılamak için var gücümüz ile çalışıyoruz.
  • Şeker Portakalı ekibi olarak her an güler yüzümüz ve samimiyetimiz ile kitapseverlerimizle buluşuyoruz.
  • İnsan, doğa, hayvan, bitki ayırt etmeden geleceğimiz için çalışıyoruz.
  • Asla bildiğimiz ile yetinmeyerek sürekli kendimiz ve ülkemizin gelişimi için çalışırız.
  • Bulunduğumuz sektörler arasında öncülük ederek kitapseverlerimizin kitapla buluşmasını sağlıyoruz.

 

reklam ajansı ankara ankara muhasebeci Ankara Reklam Ajansı Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci vergi uzmanı kosgeb danışmanlığı vergi cezası çözümü vergi danışmanı sgk uzmanı sgk teşvikleri tübitak destekleri ankara falcı ankara medyum online falcı sanal ofis ankara sanal ofis ankara süs bitkileri eğitimi ruhsal numeroloji eğitimi regresyon eğitimi aile dizimi eğitimi topraksız tarım eğitimi organik tarım eğitimi eğitimi zeytin yetiştiriciliği eğitimi arıcılık eğitimi tıbbi mantar eğitimi topraksız tarım eğitimi